FOTOKURSI
  MEISTARKLASES
  KONSULTĀCIJAS
  KONKURSI
  PASNIEDZĒJI
  STUDENTI
  PAR MUMS

RU LV

  Par „PORTRET.LV”


  Fotoskola „PORTRET.LV” katru mēnesi veic uzņemšanu dažādās fotokursu programmās (gan dienā, gan vakaros), kā arī organizē dažādus seminārus un meistarklases.

  Apmācības fotoskolā paredzētas cilvēkiem, kas tiecas pretī mākslai un vēlas pilnveidot savu fotografēšanas meistarību. Foto kursi dod samērā plašu zināšanu apjomu ne tikai par fototehniku un tās pielietojumu, bet arī par fotografēšanu studijā, kā arī par ar uzņemtā materiāla apstrādāšanu uz datora un daudz ko citu. Fotoskola „PORTRET.LV” neapstājas pie sasniegtā – tā aug kopā ar saviem studentiem!

  Daudzi mūsu absolventi kļūst par nopietniem fotogrāfiem, ar kuriem mēs lepojamies.

  Pirmie fotokursi tika organizēti 1. decembrī 2005. gadā. 3 mēnešu kurss bija domāts iesācējiem, kurš sevī iekļāva pietiekoši plašu zināšanu apjomu ne tikai fototehnikas pielietošanu, bet arī studijas fotografēšanas iemaņas un fotogrāfiju pēcapstrādi.

  Fotoskola «PORTRET.LV» piedāva vairāku līmeņu fotokursus:

  Kā arī ir vairākas atsevišķas saīsinātas fotokursu programmas:

  Mūsu skolā fotokursu nodarbības vada:

  Nikolajs ŠELUŠENKOVS, Lina ODEROVA, Ināra PRUSAKOVA, Marija BAŠKO, Irēna GOLUBA, Ilona PULKSTENE, Natālija BRENČA, Mārtiņš VANAGS, Jevgenijs SISOJEVS, Martins KUDRJAVCEVS, Viesturs LINKS, Gunārs BINDE, Valts KLEINS, Leonīds TUGAĻEVS, Anna VOLKOVA, Vladimirs SVETLOVS, Anita VAIVODE, Gatis ROZENFELDS.


    PIETEIKTIES FOTOKURSIEM  


  Mūsu rekvizīti:

  SIA „PORTRET” reģ. Nr. 40103264340

  Kr. Valdemāra iela 149-101, Rīga, LV-1013

  Konts: LV82HABA0551026989858
  A/S “Swedbank” Kods: HABALV22Mob. (+371) 26613515  E-mail:   Adres: Rīga, Kr. Valdemara 149


Mūsu partneri:

Top.LV